Artykuły w części "Prawo" przygotowała:

Iwona Fatyga, prawnik, od 19 lat związana z Kancelarią Adwokacką specjalizującą się w zakresie prawa rodzinnego i cywilnego. Studia wyższe ukończyła w Wyższej Szkole Handlu i Prawa  im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie na Wydziale Prawa i Administracji. Pracę magisterska pisała w zakresie prawa rodzinnego. Obecnie w trakcie pisania pracy doktorskiej.

W latach 2009/2010  była kuratorem społecznym przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie. W roku 2001 ukończyła Europejskie Studium Biznesu i Zarządzania, ze specjalizacją - menager marketingu i reklamy. Ukończyła kurs w Kuratorium Oświaty i uzyskała kwalifikacje wychowawcy placówki wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Od wielu lat współpracuj charytatywnie z różnymi stowarzyszeniami i instytucjami działającymi na rzecz dzieci m. in. Stowarzyszeniem „Mały Książę” - w zakresie pomocy w ograniczaniu epidemii HIV w Polsce, a przede wszystkim niesieniu pomocy prawnej. W roku 2002 został wyróżniona przez Krajowe Centrum ds. AIDS Honorową Czerwoną Kokardką za prace charytatywną i działania na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS.

Zarejestruj się

Jeżeli chcesz korzystać w pełni z naszego portalu, zarejestruj się.

Zarejestruj się
Zapraszamy do rozmów na czacie
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od Nas informacje, wpisz Swój adres e-mail.

Formularz kontaktowy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

* pola wymagane

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Odwiedziny:

Copyright © Rodzina na Plus 2014

Proszę czekać...