Magdalena Lechowicz
Treści psychologiczne:

Magdalena Lechowicz-Gasiul, magister psychologii i magister filozofii (specjalność – etyka) – oba kierunki ukończone na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gdzie również realizowała studia doktoranckie. Ukończyła specjalizację z psychologii klinicznej oraz Szkołę Psychoterapii Systemowej MABOR pod kierunkiem prof. Ireny Namysłowskiej.

Od kilku lat zajmuje się pracą terapeutyczną z osobami przewlekle chorymi, doświadczenie zdobywała w Instytucie Kardiologii w Aninie oraz w obecnym miejscu pracy – Centrum Onkologii w Warszawie. Specjalizuje się w  diagnozie i psychoterapii osób dorosłych -  chorych somatycznie i ich rodzin w kryzysie, związanym z nagłą lub przewlekłą chorobą,  ale także osób zdrowych -  cierpiących na nerwice, choroby afektywne (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), zaburzenia osobowości czy też  po prostu znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Pracując w PZP dla dzieci i młodzieży zdobyła doświadczenie w pracy ze starszymi dziećmi i młodzieżą, zarówno w pracy indywidualnej, jak i systemowej – postrzeganie dziecka i jego problematyki w kontekście systemu rodzinnego.

Od 8 lat jest wykładowcą  w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, gdzie na kierunku psychologia prowadzi ćwiczenia dla studentów z zakresu psychologii emocji i motywacji oraz z psychologii osobowości.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dotyczących umiejętności komunikacji międzyludzkiej, asertywności, a także dotyczących osób cierpiących z powodu uzależnień behawioralnych (od hazardu, Internetu itp.).

Prywatnie jest mamą 6 latka, pasjonuje się kinem i literaturą, bardzo lubi swoją pracę, a wolne chwile spędzać w gronie rodziny lub przyjaciół, z którymi można porozmawiać „o życiu” i zjeść coś dobrego;-)

Zarejestruj się

Jeżeli chcesz korzystać w pełni z naszego portalu, zarejestruj się.

Zarejestruj się
Zapraszamy do rozmów na czacie
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od Nas informacje, wpisz Swój adres e-mail.

Formularz kontaktowy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

* pola wymagane

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Odwiedziny:

Copyright © Rodzina na Plus 2014

Proszę czekać...