Małgorzata Kruk

Małgorzata Kruk, psycholog, specjalistka terapii uzależnień. Ukończyła Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego – kierunek psychologia kliniczna.

Posiada certyfikat specjalizacyjny z psychoterapii uzależnień, certyfikat uprawniający do prowadzenia szkoleń z obszaru HIV/AIDS. Ukończyła szereg szkoleń i warsztatów z zakresu psychologii klinicznej, diagnozy psychologicznej, pracy z młodzieżą i dorosłymi, a także zarządzanie i administrację zdrowiem publicznym przy Akademii Medycznej w Lublinie. Uczestniczyła w stażach krajowych i międzynarodowych, m. in. w Portugalii, Paryżu, Sztokholmie oraz w licznych krajowych i międzynarodowych konferencjach. Od wielu lat związana z NGO’sami statutowo zajmującymi się szeroko rozumianą profilaktyką i terapią uzależnień, odznaczona Honorową Czerwoną Kokardką (nagroda Ministra Zdrowia) za działania na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS (2006).
 

W 2009 r. stworzyła program merytoryczny Oddziału Dziennego Terapii Uzależnień Victi i do 2012 r. kierowała Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Victi, w skład którego wchodziły: Ośrodek Terapii Uzależnień, Poradnia Zdrowa Psychicznego i Poradnia Leczenia Uzależnień. Na stałe współpracuje z Kliniką Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego WUM oraz Fundacją Jaś i Małgosia.

Zarejestruj się

Jeżeli chcesz korzystać w pełni z naszego portalu, zarejestruj się.

Zarejestruj się
Zapraszamy do rozmów na czacie
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od Nas informacje, wpisz Swój adres e-mail.

Formularz kontaktowy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

* pola wymagane

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Odwiedziny:

Copyright © Rodzina na Plus 2014

Proszę czekać...