Teatr Cieni

Koleżanka Ganesha poruszyła temacik seksu, no dobrze :)

Zostałem odrzucony tylko raz w mojej długoletniej karierze w tym „Teatrze Cieni”, było to bardzo bolesne uczucie. Ale na szczęście już dawno zapomniane. Kiedyś sobie powiedziałem że „nie szukam miłości, będzie chciała to mnie sama znajdzie” a seks?

Seks jest, w tej kwestii nie narzekam :)

Jakiś czas temu, podczas spaceru przeanalizowałem sobie ten mój brak chęci szukania miłości. Mój lęk, bo to jest lęk nie ma co ukrywać, bierze się właśnie ze strachu przed powiedzeniem partnerowi, że w związku będzie nas trójka. Próbowałem sobie wyobrazić siebie z tej drugiej strony i bez tej wiedzy, którą posiadam obecnie. Wierzcie, nie wypadłem najlepiej:(

Zresztą lubię swoje towarzystwo, mam też fajne przyjaciółki dwie, wspominałem już o nich, tak, że nudy nie ma. Nie pozwalają na to :)

Po za tym staram się nie myśleć nie pozytywnie, rozpamiętywać to co bolało, o takich rzeczach staram się szybko zapominać. Toż też z reguły długo się nie gniewam. A przecież tak naprawdę moi drodzy, żadne z nas nie jest same, mamy swojego osobistego „przyjaciela”, o którego trzeba dbać i dopieszczać, żeby kapryśny nie był i konfliktów nie wszczynał .

Dosłownie jak w związku.

Bonifacy

Zarejestruj się

Jeżeli chcesz korzystać w pełni z naszego portalu, zarejestruj się.

Zarejestruj się
Zapraszamy do rozmów na czacie
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od Nas informacje, wpisz Swój adres e-mail.

Formularz kontaktowy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

* pola wymagane

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Odwiedziny:

Copyright © Rodzina na Plus 2014

Proszę czekać...